Connect with us

magazin

(FOTOGALERIJA) Svjetlosni i zvučni efekti iz budućnosti na hrvatskom Circus Maximus festivalu u Noi na Zrću

Objavljeno

-

Foto: Klub Noa

Posjetitelji iz 20 zemalja Europe i svijeta proteklih su dana imali prilike vidjeti najbolje od festivalske produkcije današnjice s naglaskom na budućnost. Noa Beach Club s plaže Zrće ovim Festivalom postaje predvodnik u inovacijama kad je zabava u pitanju. Uz regularne ulaznice, više od 200 posjetitelja ulaznice za Festival kupilo je kriptovalutama i na taj su način postali njegovi dionici i u budućnosti, što bi značilo da će moći kreirati njegov sadržaj i umjetnički koncept.

Impresivnim nastupima kazahstanskog producenta i DJ-a Imanbeka te popularnog DJ dvojca Harris & Ford završio je ovogodišnji Circus Maximus festival. Svjetski glazbeni hitovi i performansi umjetnika posjetitelje kluba Noa ostavili su bez daha te tako na najpoznatiju jadransku plažu Zrće ponovo doveli čaroliju ljetnih druženja, novih prijateljstava i ljubavi.

Pod zvjezdanim nebom jednog od 100 najboljih klubova svijeta tijekom pet festivalskih dana posjetitelje su zabavljali i kosovski DJ velikan Regard, Da Tweekaz, Brennan Heart,  Maxtreme, Toby DEE, Mike & Me, Andy Boy, Aldo Morro, Chris Willsman, Scheffwell, LASNIS, Chris Levels, Justin Pollnik, NOISETIME, Toby Dean, LASNIS, Mike & Me, Andy Boy, Dropixx, Lunax, Vescu, Nick Leys, Jey Aux Platines te Marc Pain.

U nezaboravnom glazbenom iskustvu s pogledom na Jadransko more, najljepši zalazak sunca ili pak zvjezdano nebo svakodnevno su uživali posjetitelji s COVID certifikatom iz cijeloga svijeta. Uz vrhunsku glazbu goste je posebno oduševila izvrsna produkcija koja je upotpunila jedinstveni doživljaj nezaboravne party avanture. Na impozantnoj pozornici isticali su se veliki full HD ekran koji je pratio nezaboravne nastupe svjetskih zvijezda te vrhunska rasvjeta s brojnim rotirajućim reflektorima dok su impresivno ozvučenje i specijalni efekti osigurali neometan ples uz najbolje glazbene hitove.

Circus Maximus proteklih je dana pripremio zaista vrhunski višeosjetilni doživljaj, a ujedno je  i prvi DAO festival u svijetu. Ova inovacija Noa Grupe veliki je iskorak za festivalsku scenu u svijetu, a Hrvatsku ovaj projekt stavlja u lidersku poziciju.

Jedinstvenim spojem vrhunske elektroničke glazbe i ljetnih tuluma na plaži Circus Maximus još je jednom potvrdio svoje mjesto među najpoželjnijim svjetskim festivalima, a klub Noa i plažu Zrće nakon pauze zbog epidemije koronavirusa vratio na svjetsku kartu kao neizostavnu destinaciju koji će i u narednim godinama pisati povijest najboljih ljetnih provoda. Svi Festivalski događaji održani su uz strogo poštivanje epidemioloških mjera.

5S8A2137EDGE-EDIT

Image 1 of 17

No votes yet.
Please wait...
Nastavi čitati
Kliknite za komentar

Ostavite komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)

magazin

ŠC VIŠNJIK / Upute posjetiteljima koncerta Adija Šoše

Objavljeno

-

By

FOTO: Nenad Opačić

S Višnjika obavještavaju sve posjetitelje koncerta Adija Šoše koji će se održati  u nedjelju 8. ožujka 2026.  s početkom u 20:00 sati o sljedećem:

-Tribine i teleskop tribine – ulazi i C

-Parter, VIP tribina i VIP stolovi – sjeverni ulaz u prizemlju lijevo

-Parter – sjeverni ulaz u prizemlju desno

Dvorana će za ulazak publike biti otvorena u 19:00, a blagajna Višnjik će za prodaju preostalih ulaznica biti otvorena na dan koncerta od 17:00 sati.

Također, molimo sve posjetitelje da dođu na vrijeme da bi se izbjegle moguće gužve na ulazima u dvoranu.

Nastavi čitati

magazin

FOTOGALERIJA / Proljetni đir po gradu

Objavljeno

-

Nastavi čitati

magazin

BEZ IZBORA / Večeras u Kino Zoni jedan od najiščekivanijih filmova godine

Objavljeno

-

By

Novo remek-djelo jednog od najvećih južnokorejskih redatelja 21. stoljeća Parka Chan-wooka, crnohumorni triler “Bez izbora”, stiže ovog petka na veliko platno Kino Zone!

Čini se da Yoo Man-su– specijalist za proizvodnju papira s 25 godina radnog iskustva – ima sve što običan čovjek može poželjeti od života. Dok mu dani prolaze u sretnom zadovoljstvu skupa sa suprugom Miri, njihovo dvoje djece i dva psa, Man-su iznenada biva otpušten. Šokiran razvojem događaja, Man-su obeća svojoj obitelji da će u roku od iduća tri mjeseca pronaći posao, ali ubrzo će proći godina dana, a sve što je on uspio napraviti jest šetati od jednog intervjua do drugog te dobiti odbijenice. Ubrzo se Man-su pronađe u opasnosti gubitka vlastite kuće za koju se toliko trudio kupiti je pa u očajničkom pokušaju lova na posao skuje jedinstveni plan osiguravanja novog radnog mjesta: eliminirati konkurenciju, ako treba i silom…

Film je adaptacija romana “The Ax” autora Donalda Westlakea. Premijerno je prikazan na filmskom festivalu u Veneciji te je nominiran za tri Zlatna globusa u kategorijama najboljeg filma, najboljeg stranog filma i najboljeg glumca.

”Bez izbora” je na rasporedu u petak 6. ožujka s početkom od 20 h, a ulaznice po cijeni od 5 eura mogu se kupiti na samoj lokaciji prikazivanja, Polivalentnoj dvorani Providurove palače, od 19 h te putem platforme CoreEvent.

*Ulaznice se mogu rezervirati porukom u inbox profila Kino Zone na Facebooku i Instagramu, e-mailom na: info@kino-zona.com te SMS i WhatsApp porukom na 099/7208342.

*Program Kino Zone sufinanciran je sredstvima Grada Zadra, Zadarske županije, Zaklade kultura Nova i Hrvatskog audiovizualnog centra.

Nastavi čitati
Oglasi
Oglasi
Oglasi
Oglasi
Oglasi

U trendu