Connect with us

magazin

Horoskop za 3. ožujka 2024.

Objavljeno

-

OVAN (21.03.-20.04.) – DNEVNI HOROSKOP ZA 03.03.2024.
LJUBAV: Imate dovoljno samopouzdanja. Veze se razvijaju dobro, a ako ste još sami, ne čekajte, nego idite van. Sve je moguće.
KARIJERA: Utjecat ćete na stvari i ljude oko sebe, a ponekad i nesvjesno. Primjećivat će vas više nego što očekujete.
ZDRAVLJE&SAVJET: Ostat će dovoljno vremena za druženja.

BIK (21.04.-20.05.) – DNEVNI HOROSKOP ZA 03.03.2024.
LJUBAV: Padat će vam na pamet razne kombinacije kojim bi mogli poboljšati svoje privatne odnose. Ni jedna neće biti prihvatljiva.
KARIJERA: Za razliku od vas, vaši nadređeni danas neće znati što žele. Oslonit će se na vaše stručno znanje. Pomozite im.
ZDRAVLJE&SAVJET: Razmotrite sve moguće opcije.

BLIZANCI (21.05.-20.06.) – DNEVNI HOROSKOP ZA 03.03.2024.
LJUBAV: Uslijedit će odličan provod s voljenom osobom i prijateljima. Bit ćete vrlo zabavni, zanimljivi i otkačeni.
KARIJERA: Imate potrebu povući se i djelovati iz sjene. Uspjet ćete u tome. Vaša diskretnost donijet će rezultate.
ZDRAVLJE&SAVJET: Bit ćete društveni.

RAK (21.06.-20.07.) – DNEVNI HOROSKOP ZA 03.03.2024.
LJUBAV: Male mudrosti iz neke stare knjige poslužit će vam da pokušate preuzeti glavnu riječ u vezi. Ne pretjerujte.
KARIJERA: Moguće su financijske malverzacije od strane drugih koje nisu sasvim čiste. Provjeravajte stanje i brojke.
ZDRAVLJE&SAVJET: Imate pravo na ljenčarenje.

LAV (21.07.-21.08.) – DNEVNI HOROSKOP ZA 03.03.2024.
LJUBAV: Ako danas pokušate obogatiti svoj ljubavni život putem neke svoje maštovite ideje, to baš i neće uspjeti.
KARIJERA: Uživat ćete u opuštenijem tempu rada. Neki će čak i pretjerati u ležernosti. Dobro je raditi bez stresa, ali napravite što treba.
ZDRAVLJE&SAVJET: U strahu su velike oči.

DJEVICA (22.08.-22.09.) – DNEVNI HOROSKOP ZA 03.03.2024.
LJUBAV: Vaš ljubavni život i danas će napredovati, a vi ćete u njemu uživati. Bit ćete otvoreni i tolerantni.
KARIJERA: Idealan je dan za opuštanje, psihološke analize, unutrašnje inventure, dublja razmišljanja ili pokretanje zdravih navika.
ZDRAVLJE&SAVJET: Čist račun, duga ljubav.

VAGA (23.09.-22.10.) – DNEVNI HOROSKOP ZA 03.03.2024.
LJUBAV: Razvoj vašeg ljubavnog života je neupitan. Možete birati, a ponekad je i obratno. Važno je da vam je srce na mjestu.
KARIJERA: Stiže prijedlog za jednu suradnju koji niste očekivali. Malo ste zbunjeni, ali regirate brzo i snalazite se.
ZDRAVLJE&SAVJET: Postavite jasne ciljeve.

ŠKORPION (23.10.-22.11.) – DNEVNI HOROSKOP ZA 03.03.2024.
LJUBAV: Bit ćete sposobni čitati između redova, te detektirati i ono najskrivenije u odnosu s osobom do koje vam je stalo.
KARIJERA: Većina vaših radnih aktivnosti odvijat će se uz pomoć i podršku drugih. Pokažite da to cjenite.
ZDRAVLJE&SAVJET: Poboljšanje i inspiracija.

STRIJELAC (23.11.-21.12.) – DNEVNI HOROSKOP ZA 03.03.2024.
LJUBAV: Malo je toga što vas u ovom trenutku može omesti na vašem ljubavnom putu. Sve se razvija dobro, a vi ste zadovoljni.
KARIJERA: Danas ne slušajte prijatelje ako vam izraze svoje mišljenje o jednoj vašoj poslovnoj ideji. Neće vas razumjeti.
ZDRAVLJE&SAVJET: Naspavajte se.

JARAC (22.12.-20.01.) – DNEVNI HOROSKOP ZA 03.03.2024.
LJUBAV: I danas se možete odlično provesti i biti gost neke atraktivne zabave. Voljena osoba slijedit će vas u stopu.
KARIJERA: Oni koji vole sport naći će se na nekoj napetoj utakmici. Ostali će uživati malo radeći, malo se zabavljajući.
ZDRAVLJE&SAVJET: Vrijeme je za više gimnastike.

VODENJAK (21.01.-19.02.) – DNEVNI HOROSKOP ZA 03.03.2024.
LJUBAV: Vjerojatno ćete dan provesti u društvu voljene osobe kod kuće. Bit će vam lijepo i bez većih ljubavnih akcija.
KARIJERA: U poslovnoj korespondenciji koja je intenzivna moglo bi doći do malog kaosa. Jasno postavljajte pitanja i jednako odgovarajte.
ZDRAVLJE&SAVJET: Imate pravo na opuštanje.

RIBE (20.02.-20.03.) – DNEVNI HOROSKOP ZA 03.03.2024.
LJUBAV: Bit ćete popularni i rado prihvaćeni u svakom društvu. Ako ste još sami, izađite među ljude barem na kavu.
KARIJERA: Danas biste mogli dobiti informaciju o jednom vašem uspjehu koji će odjeknuti. Bit će vam draog zbog toga.
ZDRAVLJE&SAVJET: Držite se svog plana.

 
Nastavi čitati
Kliknite za komentar

Ostavite komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)

magazin

SPOJ GASTRONOMIJE I POSLOVNOG TURIZMA / Predstavljanje Zadarske regije kao MICE i enogastro destinacije u Zagrebu

Objavljeno

-

By

Jednodnevni urbani event, gdje se predstavlja izabrano najbolje iz Zadarske županije – spoj enogastronomije i poslovnog turizma

Danas 18. rujna 2025. u kongresnom centru hotela Hilton Garden Inn Zagreb Turistička zajednica Zadarske županije u suradnji s partnerima predstavlja Zadarsku županiju kao MICE i enogastro destinaciju. Ovaj ekskluzivni promotivni događaj posvećen predstavljanju Zadarske regije kao destinacije koja ujedinjuje vrhunsku gastronomiju, autentične lokalne proizvode i inspirativne lokacije za poslovni turizam održava se od 12 do 17 sati, a program uključuje niz različitih događanja. U ugodnom ambijentu centra Zagreba uzvanici će imati priliku kušati jedinstvene okuse i delicije Zadarske županije, upoznati vrhunske vinare i proizvođače, otkriti ekskluzivne prostore i sadržaje za poslovne skupove, konferencije i incentive programe.

Događanje će uveličati Martina Stipeč, načelnica sektora za turističke zajednice u Ministarstvu turizma, Slavija Jačan Obratov, direktorica Razvoja brenda i turističkih proizvoda u Hrvatskoj turističkoj zajednici, Maria Manuel Quintela Batista Durão, veleposlanica Portugalske Republike kao i župan Zadarske županije Josip Bilaver.  

Program započinje s prezentacijom Zadarske županije kao turističke destinacije, odredišta s nizom mogućnosti za MICE turizam kao i s brojnim enogastro potencijalima. Tako su predviđene dvije turističke prezentacije destinacije i to jedna na temu MICE turizma, te druga enogastronomska, a koje će održati direktori turističkih zajednica grada Zadra i Zadarske županije, Iva Bencun i Hrvoje Anić.

U okviru programa održat će se i vinska radionica, kušaonica ulja i druženje s predstavnicima agencija, medija/influencerima, ali i degustacija prehrambenih proizvoda. Zadarski chefovi Tomislav Karamarko i Bruno Kalmeta će za nazočnu publiku pripremiti hranu od namirnica zadarskih proizvođača, a za prezentaciju vina zadarskoga kraja bit će zadužen sommelier Ivan Stiblik. Na čak 8 prezentacijskih stolova predstavit će se OPG-ovi, uljari, vinari, sirari, pčelari, sol, te proizvođači druge hrane, kao i destinacije, a putem turističkih brošura Zadarske županije.   

Župan Josip Bilaver tim je povodom izjavio:

„Zadarska županija želi se predstaviti kao MICE i enogastro destinacija – spoj vrhunske gastronomije i poslovnog turizma koji produžuje sezonu i vodi prema cjelogodišnjem turizmu. Imamo prirodne i gospodarske preduvjete za razvoj zdravstvenog, sportskog i kongresnog turizma, no ključni izazov ostaje dugoročna zaštita prostora i održivo upravljanje ekosustavom. Naša je vizija Zadarsku županiju učiniti globalno prepoznatljivom cjelogodišnjom destinacijom – za budućnost onih koji dolaze.“

Direktor Hrvoje Anić je istaknuo „Kako su posljednjih godina brojne aktivnosti Turističke zajednice Zadarske županije odrađene upravo na razvoju poslovnog turizma i  promociji enogastronomskih mogućnosti koje neupitno posjeduje naša županija. I ovom ćemo prigodom našim brojnim partnerima i prijateljima u Zagrebu pokazati kako se Zadarska županija pretvara u sve snažniju destinaciju poslovnog turizma, ali i odredište koje sve više posjetitelje privlači bogatstvom svoje enogastronomije.   

 
Nastavi čitati

magazin

“KAKO MISLIŠ MENE NEMA?!” / Predstava Teatra EXIT na Večernjoj sceni Kazališta lutaka Zadar

Objavljeno

-

By

U sklopu Večernje scene Kazališta lutaka Zadar u srijedu, 24. rujna 2025., u 20 sati ne propustite predstavu koja već više od 18 godina oduševljava publiku nizom priča, likova i emocija te kroz naizgled sasvim obične životne situacije istovremeno postavlja veoma duboko pitanje… “Kako misliš mene nema?!” u produkciji Teatra EXIT!

O PREDSTAVI: Kroz dva sata “nabrijane” farsične i iskrene, kalamburične i dramatične, istodobno smiješne i gorko-tužne igre, glumci putuju kroz niz svojih unutrašnjih i zamišljenih identiteta i pretvaraju ih alkemijom svoje igre u niz osoba, situacija, realnih i fantastičnih događaja koje prepoznajemo kao naše vlastite, kao stvarnost koja nas okružuje i koju u svom apsurdu, konfliktu i dramatičnosti živimo. Igrom visoke energetike, virtuoznosti i sposobnosti glumačke transformacije predstava ispituje osobne i društvene maske i kontramaske, lažne i istinske vrijednosti i granice životne i scenske realnosti i fikcije.

AUTORICA PROJEKTA, REŽIJE I SCENE: Ivica Boban
DRAMATURŠKA SURADNICA I ASISTENTICA REŽIJE: Olja Lozica
KOSTIMI: Doris Kristić
OBLIKOVANJE SVJETLA I PROJEKCIJE: Deni Šesnić
MAJSTOR SVJETLA: Tomica Baotić
GLAZBENI SURADNIK I MAJSTOR TONA: Nebojša Paunković

IGRAJU: Filip Juričić, Amar Bukvić

Više o predstavi: https://teatarexit.hr/predstave/kako-mislis-mene-nema/

Ulaznice se kupuju online ili na blagajni. Cijena ulaznice je 10 eura, a za učenike, studente i umirovljenike 5 eura.
Rezervacija je moguća putem maila na klz@klz.hr

 
Nastavi čitati

magazin

RUJANSKA SUBOTNJA ŠPICA U CITY GALLERIJI!

Objavljeno

-

Stigla nam je treća subota u mjesecu, a s njom i nova „subotnja špica” u centru City Galleria! Zato ovu subotu, 20. rujna provedite u dobrom shoppingu uz brojne popuste i super akcije trgovina centra.

Provedite jutro s društvom uz kavu u jednom od cafe barova, počastite se tretmanom ljepote ili masažom u jednom od brojnih frizerskih i beauty salona, a zabavu nastavite u CineStaru uz kino hitove – zaslužili ste!

Evo što vas čeka na rujanskoj špici:

AMAS

·                     -20% na satove i Guess nakit

·                     do -20% na dio asortimana Amas nakita

PHOTO STUDIO MEMENTO – 20% popusta za vanjska obiteljska fotografiranja

YVES ROCHER – za korisnike KARTICE VJERNOSTI  -15% na sve proizvode, osim na proizvode označene zelenom cijenom, postojeće popuste u trgovini i ukrasnu ambalažu

MULLER – 20% popusta na  Shiseido asortiman

DM

•             2+1 gratis za sve proizvode Rexona

•             2+1 gratis za sve za sve proizvode Ariel i/ili Lenor i/ili Silan

POLIKLINIKA ANALIZA

-20%  na Alergo 295 test

-20% na Panele za kontrolu težine

FARMACIA – za kupnju u iznosu:

Allegosan, Nutrimmun – 10€ i više -15%

Auraxol, Hug Your Life, Ecomer, Jamieson – 10€ i više -20%

Dietpharm i Pharmas  – 6€ i više -20%

Lab Babe, Nuxe, Novexpert i Harkontroll – 10€ i više -15%

Apivita, Phyto – 15€ i više -20%

Bioderma, BioNike, La Roche Posay, Vichy, Avene, Klorane, Aderma, Dexeryl, Ducray, Roger & Gallet – 10€ i više -20%

Eucerin, Filorga, SVR, Uriage – 10€ i više -30%

*osim promopakiranja

IN CASE PERFECTION – akcija na svaku kupljenu masku, akcijska cijena na više od 70% kaljenih stakala

GHETALDUS

do 40% popusta na sunčane naočale

-30% na dioptrijske okvire uz kupnju naočalnih leća

-20% na naočalne leće iz odabrane kolekcije

-15% na Zeiss kontaktne leće

(akcije i popusti se ne zbrajaju; odnosi se na kolekcije odabranih brandova)

OPTIKA ANDA – 20% do 50% popusta na sunčane naočale i dioptrijske okvire za Loyalty članove uz uvjet kupnje Anda Cleanera ili Kasko osiguranja naočala

(pogodnosti se međusobno ne zbrajaju; vrijedi za sve vrste plaćanja i obračunava se na blagajni)

ZDRAVA NAVIKA – krema za kožu sklonu dermatitisu Derma support -15%

SERVIS MOBITELA ZADAR – 20% popusta na dodatnu opremu

VELANA – 10% popusta na asortiman

DOTA – 20% popusta na sve nesnižene artikle za svaku kupovinu u minimalnom iznosu od 10€

FAMILY

-50% na saten posteljinu Lord

-40% na saten plahte Lord

-30% na ručnike Lord

-30% na ogrtače

FOOTBALL MANIA – 20% popusta na novu kolekciju pri kupnji iznad 30€

(popust se ne odnosi na prethodno snižene artikle)

SOCKS SHOP FILI – popusti do -50%!

GALILEO –  50% – 70% POPUSTA na odijela i sakoe

(akcija vrijedi na određeni asortiman; popusti se ne zbrajaju, akcije se međusobno isključuju; popust se obračunava na blagajni)

SEMMY KIDS – 20% popusta na sve

MSTYLE – 15% popusta na novu kolekciju

TIRAMOL –  10% popusta na sve, osim na već snižene artikle

PALADIUM MODA – popust 20% – 30% na dio asortimana

BUTIK AURORA – 20% popusta na dio asortimana

MURAJ

-15% za novu kolekciju

-30% na odabrane artikle

BUTIK MARETA – 10% popusta na cijeli asortiman

RED CARPET – 20% popusta na novu kolekciju

STEP BY STEP – sav asortiman -20%

B&C FASHION – sav asortiman -20%

VINDIJA – akcija na brojne artikle – popusti do 25%

PEKARA VIKTOR ZADAR

kruh korijen 400g  -30%

pecivo integralno 100g -30%

 
Nastavi čitati
Oglasi
Oglasi
Oglasi
Oglasi
Oglasi

U trendu