magazin
LJETNA SUBOTNJA ŠPICA U CITY GALLERIJI
Pozivamo vas da i ovu subotu, 20. lipnja posjetite centar City Galleria gdje vas očekuje prva ljetna „SUBOTNJA ŠPICA”!
Za vas je tu uvijek odlična ponuda tržnice koja u ove tople, ljetne dane mami velikim izborom svježeg voća i povrća. U trgovinama centra možete pronaći i velik izbor ljetne odjeće i obuće, kozmetike, kao i novih modela sunčanih naočala jer ne želimo da zaboravite na zaštitu od sunca dok uživate na plaži. Ako i vaš dom treba ljetno osvježenje – i za to imamo rješenje sa super ponudom kućanskog tekstila.
Posjetite i naš novootvoreni GALILEO koji je zasjao u novom, većem prostoru s proširenom ponudom i odličnim sezonskim popustima!!!
A kad poželite odmor nakon kupovine, uživajte u jednom od naših brojnih cafe barova ili pogledajte novi hit film uz naš Cinestar.
Evo što su sve za vas pripremile trgovine centra:
PHOTO STUDIO MEMENTO – 20% popusta na outdoor obiteljska fotografiranja
SUGARED & Co – 20% popusta na depilaciju cijelih nogu i intimne zone po izboru
YVES ROCHER – za korisnike KARTICE VJERNOSTI -15% na sve proizvode osim na one označene zelenom cijenom, postojeće popuste u trgovini i ukrasnu ambalažu
ZDRAVA NAVIKA – krema za kožu sklonu dermatitisu Derma support -15%
AMAS
· -20% na satove i Guess nakit
· do -20% na dio asortimana Amas nakita
DM
• 2+1 gratis za sve proizvode L’oreal za kosu
• 2+1 gratis za sve proizvode Ariel tekući deterdženti i/ili Lenor perlice i/ili Swiffer
• 2+1 gratis za sve Axe proizvode
• 2+1 gratis za Hipp povrtne i mesne kašice
FARMACIA – za kupnju u iznosu:
Auraxol, Hug Your Life, Ecomer, Bioderma (osim promopak) – 10€ i više -20%
Avene, Klorane, Aderma, Dexeryl, Ducray, Roger & Gallet –10€ i više -20%
Dietpharm i Pharmas – 6€ i više -30%
Apivita, Phyto – 15€ i više -20%
Eucerin, Heliocare, Filorga, SVR, Uriage – 10€ i više -30%
Nuxe – 10€ i više -10%
POLIKLINIKA ANALIZA
-20% na Test intolerancije na hranu 220 namirnica
-40% na Fitness Plus panel
-20% na panel za kontrolu težine
IN CASE PERFECTION – akcija na svaku kupljenu masku, akcijska cijena na više od 70% kaljenih stakala
GHETALDUS
do -40% na sunčane naočale i dioptrijske okvire
-20% na naočalne leće iz odabrane kolekcije
-15% na Zeiss kontaktne leće
(akcije i popusti se ne zbrajaju; odnosi se na kolekcije odabranih brendova)
OPTIKA ANDA
-30% na sve sunčane naočale za Loyalty članove uz uvjet kupnje Anda cleanera ili Kasko osiguranja
-30% na dioptrijske okvire uz uvjet kupnje naočalnih leća + dodatno Kasko osiguranja ili Anda cleanera
VISION STUDIO
-30% na sve sunčane naočale za Loyalty članove uz uvjet kupnje Anda cleanera ili Kasko osiguranja
-30% na dioptrijske okvire uz uvjet kupnje naočalnih leća + dodatno Kasko osiguranja ili Anda cleanera
SERVIS MOBITELA ZADAR – 20% popusta na dodatnu opremu
VELANA – 10% popusta na asortiman
DOTA – 10% popusta za kupovinu u minimalnom iznosu od 10€
(ne vrijedi za zavjese i dekore u metraži)
FAMILY – 40% POPUSTA na posteljine Lord, Gloria, Gloria IN, Volare i Nautika
KOPITARNA – 20% popusta na sve u redovnoj ponudi
SEMMY KIDS – 20% popusta na sav asortiman
MSTYLE – 20% popusta na sve artikle
TIRAMOL – 10% popusta za gotovinsko plaćanje
PALADIUM MODA – popust 20% – 30% na dio asortimana
BUTIK AURORA – 20% popusta na dio asortimana
MANA
· DJEČJA ODJEĆA -50% uz kupnju dva ili više artikala
· KUPAĆI KOSTIMI 2 kom=20% popusta, 3 kom=30% popusta
MURAJ – akcijsko plaćanje na sav asortiman i to za gotovinu -15% i za kartice -10%
STEP BY STEP –20% popusta na novu kolekciju
B&C FASHION – 20% popusta na novu kolekciju
VINDIJA – posebna ponuda na brojne artikle
PEKARA VIKTOR ZADAR
-30% pecivo integralno 100g
-30% kruh polubijeli 600g Viktor

magazin
Spektakl za Veliku Gospu: Marko Škugor donosi dalmatinsku čaroliju na rivu u Petrčanima
Ove subote, 15. kolovoza, na blagdan Velike Gospe, slikovita riva u Petrčanima postat će središte pravog mediteranskog ugođaja. Pred publiku stiže jedan od najomiljenijih hrvatskih tenora i izvođača, Marko Škugor. Koncert započinje u 22 sata.
Poznat po impresivnom vokalu i emotivnim interpretacijama koje besprijekorno spajaju dalmatinsku šansonu s modernom zabavnom glazbom, Škugor će i ovoga puta priuštiti večer ispunjenu emocijama i poznatim melodijama. Rado se vraća u Petrčane, u kojima relativno često pjeva i izvrsno se osjeća, a publika svaki put izvrsno reagira na njegov repertoar.
Gostovanje Marka Škugora dio je programa Turističke zajednice grada Zadra, koja i ove godine u Petrčanima donosi niz atraktivnih kulturnih i zabavnih događanja pod nazivom Perčko lito. Cilj je obogatiti ponudu mjesta i stvoriti predivne ljetne uspomene za sve posjetitelje i mještane koji blagdanske večeri najradije provode na otvorenom.
Ulaz na koncert je slobodan. Pozivamo vas da nam se pridružite pod zvjezdanim nebom i uživate u još jednoj posebnoj glazbenoj noći u Petrčanima.
magazin
FOTOGALERIJA / Koncert Cubisma na Muraju
magazin
STREAM ZADAR / Od nedjelje radionice kao uvod u zadarsko plesno ljeto i festival Monoplay
U nedjelju, 16. kolovoza u organizaciji Zadarskog plesnog ansambla, započinje sedam dana intenzivnih radionica pod nazivom Stream Zadar, kao uvod u umjetničko plesno ljeto koje se nastavlja s festivalom Monoplay.
Stream Zadar je platforma edukativnih sadržaja koja se bavi suvremenim plesom i kazalištem, a također i nadogradnjom vještina i virtuoznosti brojnih izvođačkih disciplina. Cijeli projekt nastao je prije petnaest godina i osmišljen je kao ciklus radionica specifičnih sadržaja koje upotpunjuju praksu suvremenog plesa, ali i općenito svjesnog bavljenja tijelom. Svojom tradicijom i pedagoškom praksom na području suvremenog plesa, Zadar se nametnuo kao idealan lokalitet za provedbu programa platforme Stream Zadar. U prostorima Centra za mlade odvijaju se tri radionice u periodu od 16. do 22. kolovoza, koje se dijelom poklapaju s Monoplay festivalom posvećenog solo formi, koji započinje 19. kolovoza i traje četiri dana.
Voditelji radionica su eminentni europski plesni umjetnici i pedagozi. Neprestani razvoj plesne umjetnosti osvješćuju potrebu za konstantnim neformalnim obrazovanjem plesača, koreografa i pedagoga. Stream ove godine u terminu od 16. do 19. kolovoza otvara radionica Kung Fu & Qi Gonga pod vodstvom Andreja Zupančiča koja već četiri godine za redom privlači zavidan broj polaznika i pokazala se kao odličan izbor za netipično plesnu, a izuzetno zanimljivu i korisnu radionicu. Kung Fu jedna je od najstarijih borilačkih i duhovnih vještina. Uključuje stjecanje kondicije, snage, fleksibilnosti, mobilnosti, vježbanje tradicionalnih Shaolin formi (kate) i tehnike ruku i nogu. Ovladavanje vještinom zahtijeva predanost, strpljenje, energiju i vrijeme. Qi Gong praksa je koja njeguje i balansira životnu energiju. Vježbe se sastoje od usklađenih položaja, pokreta i tehnika disanja. Qi Gong se koristi u zdravstvene i duhovne svrhe te u treningu borilačkih vještina.
Naredna u nizu ljetnih radionica je Poetic Body Milana Tomášika plesnog umjetnika iz Slovenije, a traje također od 16. do 19. kolovoza. S prezentaciom rada ove radionice otvorit će se festival suvremenog plesa Monoplay. Kroz radionicu se istražuje tijelo koje je u potpunosti prisutno, živo i angažirano. Kroz improvizaciju, kompoziciju, muzikalnost i intenzivan rad nogu, polaznici radionice istražuju tijelo kao izražajni instrument.
Edukativni dio zadarskog plesnog ljeta zatvorit će treća po redu radionica koja donosi popularnu tehniku Flying Low & Passing Through pod vodstvom Nine Fajdige iz Slovenije.
Kroz Flying Low razvija se snažna povezanost tijela s podom, istražuju se spirale, brzina, gravitacija te fluidni prijelazi između padanja i dizanja. Svaki dio tijela aktivno sudjeluje u pokretu, otkrivajući nove mogućnosti kretanja kroz prostor.
Passing Through tehnika je grupne improvizacije koja prostor pretvara u mrežu međusobno povezanih tijela i putanja. Kroz igru plesa i kompozicije u sadašnjem trenutku stvaraju se dinamični obrasci, razvija svijest o grupi i istražuje snaga kolektivnog kretanja.
Radionica započinje 20. i traje do 22. kolovoza. Javna prezentacija rada ove tipično suvremene plesne tehnike izvest će se posljednji dan festivala Monoplay u dvorištu Kazališta lutaka Zadar.
Sve radionice su popunjene što svjedoči o velikom interesu za dodatnom edukaciom mladih plesača, tradiciji umjetničkog plesa, promišljenom izboru pedagoga i dobroj organizaciji Zadarskog plesnog ansambla..
Pokrovitelji edukativne platforme Stream Zadar su Ministarstvo kulture i medija RH, Grad Zadar, Zadarska županija i Zaklada Kultura nova.
-
ZADAR / ŽUPANIJA3 dana prijeUZ MEĐUNARODNI DAN MLADIH / Mladež HDZ-a: “Mladi nisu samo budućnost – oni su sadašnjost Zadarske županije”
-
Hrvatska3 dana prijePROGNOZA / Stiže spas od vrućina, temperature bi mogle pasti za desetak stupnjeva
-
magazin3 dana prijeHoroskop za 12. kolovoza 2026.
-
ZADAR / ŽUPANIJA3 dana prijeISPLOVILI NA GUMENJAKU PO ORKANSKOJ BURI / U tijeku koordinirana akcija traganja i spašavanja za četvero nestalih u Velebitskom kanalu




