Sport
Car, Brown, Ivanov, Mikulić i Škifić na All Staru u Metkoviću

Ove godine hrvatski All Star održat će se u Metkoviću 12. veljače. Na programu je puno zanimljivih događaja koje će ljubitelji košarke moći vidjeti.
Juniorska reprezentacija igrat će protiv KK Metković u 12 sati, nastup atraktivnih Žabaca, Zmajčica… Naravno, neizbježno je natjecanje u zakucavanju i tricama, a bit će i nagradnih igara za sve gledatelje.
Treneri su izabrani tako da je prvi trener iz momčadi koja najbolje kotira u NLB ligi, a njegov pomoćnik će biti najuspješniji trener u A-1 ligi.
Iz KK Zadar za ekipu Jug nastupit će Ive Ivanov, Brandon Brown i Marko Car. Njima će suigrači biti i Ivan Mikulić te Jure Škifić iz KK Borik Puntamika. Trener Juga je Tihomir Bujan.
Dontaye Draper – Cedevita
Damjan Rudež – Cedevita
Krunoslav Simon – Zagreb
Alex Renfroe – Zagreb
Luka Žorić – Zagreb
Mario Kasun – Zagreb
Bojan Bogdanović – Cibona
Tomislav Zubčić – Cibona
Gordan Giriček – Cibona
Leon Radošević – Cibona
Igor Peklarić – Zabok
Luka Petković – Svjetlost
Dario Šarić – Dubrava
Ivan Krolo – Darda
Treneri: Aleksandar Petrović i Dragutin Črnjević
Brandon Brown – Zadar
Marko Car – Zadar
Ive Ivanov – Zadar
Toni Katić – Split
Josip Sobin – Split
Ivica Radić – Alkar
Jure Škifić – Borik
Ivan Mikulić – Borik
Hrvoje Puljko – Kvarner 2010
Matija Poščić – Kvarner 2010
Mislav Perić – Dubrovnik
Nikola Došen – Dubrovnik
Luka Žitko – Trogir
Treneri: Tihomir Bujan i Mladen Vušković
Sport
ZA KRAJ SEZONE / Medalje i rekordi za AK Biograd na Božićnom mitingu u Makarskoj
Atletski klub Biograd nastupio je na Božićnom mitingu u Makarskoj gdje je u nedjelju zaključen zimski dio natjecanja na otvorenom. Iako je klub nastupio s manjim brojem atletičara, biogradski predstavnici ostvarili su zapažene rezultate, osvojivši šest medalja i postavivši tri osobna rekorda.
Prve medalje za AK Biograd stigle su u utrci na 60 metara za godište 2018. u kojoj je srebrnu medalju osvojila Liv Nekić s osobnim rekordom 10,91 sekundi, dok je brončana bila Dora Pešić s vremenom 11,11 sekundi, također s osobnim rekordom.
U disciplini bacanja vortexa za mlađe kadetkinje (2013. godište), Aneta Gašpar osvojila je brončanu medalju s hicem od 41,73 metra, pri čemu joj je srebro izmaknulo za svega deset centimetara.
Zlatne medalje za AK Biograd osvojile su Patricia Pešić u bacanju kugle (3 kg) u konkurenciji kadetkinja i Tonina Šarić u bacanju vortexa za limačice (2014. godište), uz novi osobni rekord od 47,95 metara.
Na ovaj način AK Biograd na najljepši je mogući način zaključio sezonu natjecanja na otvorenom. Slijedi kraća natjecateljska pauza tijekom blagdana, a treninzi ponovno započinju 11. siječnja. Pauza je ujedno i idealna prilika za upis novih članova jer su treninzi otvoreni za svu djecu koja žele započeti s atletikom i kroz sport razvijati zdrave životne navike, sportski duh i osobni razvoj.
Sport
SPORTSKI VIKEND / Na Višnjiku vaterpolo i nogomet. Provjerite radno vrijeme bazena!
Subota, 13. prosinca
VATERPOLO: Polufinalni turnir PH za kadete, susreti su na rasporedu od 09:00 sati i od 17:00 sati u popodnevnom dijelu turnira.
NOGOMET: Papaline NK Zadarnova 2 – NK Abeceda 2 09:30h.
Nedjelja, 14. prosinca
VATERPOLO: Utakmice za plasman PH za kadete su na rasporedu od 09:30 sati.
NOGOMET: Papaline NK Zadarnova 2 – HNK Zadar 09:00h.
NAPOMENA: Zbog održavanja vaterpolo turnira veliki i mali bazen neće biti dostupni građanstvu: u subotu veliki bazen od 8:45 do 14:00 i od 16:00 do 22:00, mali bazen zauzet od 8:15 do 14:00 i od 16:00 do 22:00 i u nedjelju veliki bazen od 8:45 do 14:00 i mali bazen od 10:00 do 14:00 sati.
Sport
FOTOGALERIJA / Prvaci Hrvatske iz “RK Zadar 2013” na prijemu kod gradonačelnika Erlića
Rukometaši Zadra 2013 do15 godina, u Zadar su ovoga ljeta donijeli zlatnu medalju sa Završnice prvenstva Hrvatske
Mladi zadarski rukometaši ispisali su ove godine novu lijepu stranicu zadarskog sporta, a tim povodom primio ih gradonačelnik Šime Erlić.
– Sportaši su najveći promotori našega grada i našega identiteta i svega onoga što nas čini Zadranima. Nastavite i dalje ime našega Zadra promovirati kroz sportske i vlastite uspjehe, a mi ćemo vam to vratiti, kazao je mladim rukometašima gradonačelnik Erlić.
U ime Kluba i momčadi zahvalio se predsjednik RK Zadar 2013 Frane Kardum.
– Ovaj prijem dokaz je da cijenite naš rad i hvala vam na tome. Ovi dečki primjer su kako bavljenje sportom, kao i sportski uspjesi, otvaraju mnoga vrata, rekao je Kardum.
-
magazin3 dana prijeŠPICA!
-
magazin5 dana prijeSTIŽE THOMPSON / Važna obavijest vlasnicima vozila na Višnjiku
-
Svijet5 dana prijeALARMANTNO STANJE / Stručnjaci upozoravaju na najgori mogući scenarij dok se u europskoj zemlji širi “super gripa”
-
ZADAR / ŽUPANIJA2 dana prijePLANIRAJTE NA VRIJEME / Danas u Zadru rade samo ove trgovine…







