Connect with us

magazin

MASLENICA / Ove subote nastavak ljetnog programa uz koncert Iće i “Večer domaće spize”!

Objavljeno

-

U sklopu bogatog ljetnog programa događanja na području Turističke zajednice Općine Jasenice, ove subote, 19. srpnja 2025., posjetitelje očekuje još jedna nezaboravna večer ispunjena glazbom i domaćim specijalitetima.

Večer započinje u 20:30 sati na masleničkoj rivi uz tradicionalnu „Večer domaće spize“, gdje će svi posjetitelji moći besplatno uživati u lokalnim jelima pripremljenima po starinskim receptima.

Dosadašnje Večeri domaće spize privukle su velik broj domaćih i stranih gostiju, koji su bili oduševljeni okusima, kvalitetom i načinom pripreme autentične hrane.

Ovoga puta u ponudi će biti i domaći uštipci, koji su se u prethodnim izdanjima pokazali kao posebno atraktivni među mlađim posjetiteljima.

Nakon gastronomske ponude, atmosferu će dodatno zagrijati koncert popularnog dalmatinskog izvođača Ivice Sikirića Iće, koji će publiku povesti kroz večer uz zvuke mediteranske glazbe i poznate hitove.

Organizatori pozivaju sve domaće i strane goste da im se pridruže u Maslenici i uživaju u jedinstvenoj večeri lokalne tradicije, okusa i dalmatinske glazbe.

No votes yet.
Please wait...
Nastavi čitati
Kliknite za komentar

Ostavite komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)

magazin

FOTOGALERIJA / Nezaboravan koncert klape Intrade u Maslenici

Objavljeno

-

By

foto: Luka Gerlanc

Tomislav Bralić i Klapa Intrade još su jednom pokazali zašto njihove pjesme okupljaju sve generacije.

Maslenica je sinoc bila  ispunjena prekrasnom atmosferom, pjesmom i zajedništvom.

Posebnu čar večeri upotpunila je priprema svježih dagnji i uštipaka, te rezanje domaćeg pršuta. Tako su posjetitelji uz vrhunsku glazbu mogli uživati i u okusima i mirisima našega kraja.

U sklopu međunarodnog Interreg Italy–Croatia projekta AltRoute, sinoć je u Maslenici održan i Sajam lokalnih proizvođača koji je  još je jednom pokazao koliko bogatstvo krije destinacija TZO Jasenice.

Vrijedni OPG-ovi, obrtnici i proizvođači predstavili su svoje domaće proizvode, tradiciju i način života, stvarajući jedinstven doživljaj za brojne posjetitelje.

Od meda, vina i proizvoda od lavande do suhomesnatih delicija, rukotvorina i drugih autohtonih proizvoda, svaki je izlagač dao poseban doprinos večeri koja je spojila gastronomiju, lokalnu baštinu i održivi turizam

“Posebna zahvala svim posjetiteljima koji su svojim dolaskom stvorili atmosferu za pamćenje”, poručili su iz TZO Jasenice.

Nastavi čitati

magazin

ŠPICA na +40

Objavljeno

-

foto: Saša Čuka
Nastavi čitati

magazin

FOTOGALERIJA / Luky u Kapetanskom parku 

Objavljeno

-

By

Nastavi čitati
Oglasi
Oglasi
Oglasi

U trendu