Connect with us

Sport

PRIJAVE DO 25. SRPNJA / 3. Memorijal Eduard Edi Perinčić donosi još jači turnir i bogat nagradni fond!

Objavljeno

-

ZADAR – Nakon dvije uspješne godine, Zadar se ponovno sprema za jedan od najemotivnijih i najposjećenijih sportskih događaja ljeta – 3. Memorijal Eduard Edi Perinčić. Turnir koji se održava u čast zadarskog sportaša i prijatelja, ove godine donosi još bogatiji nagradni fond i još snažniju sportsku atmosferu.

Turnir u čast Ediju Perinčiću okuplja sportsku zajednicu

Emocije, natjecanje i zajedništvo

Memorijalni turnir prerastao je u pravi sportski spektakl koji okuplja brojne ekipe, navijače i prijatelje sporta. Održava se na Stanovima (OŠ Stanovi), poznatoj zadarskoj lokaciji koja svake godine postaje središte sportskog zajedništva i sjećanja na Eduarda Edija Perinčića.

Organizatori ističu kako je interes za ovogodišnje izdanje iznimno velik, a prijave su već otvorene. Turnir će se igrati u dvije kategorije, a očekuje se sudjelovanje brojnih ekipa iz cijele regije.

Bogat nagradni fond


Ukupni nagradni fond ovogodišnjeg turnira iznosi impresivnih 11.000 eura, raspoređenih po kategorijama:

Seniori:

🥇 1. mjesto – 5.000 €
🥈 2. mjesto – 3.000 €
🥉 3. mjesto – 1.000 €
Veterani:

🥇 1. mjesto – 1.000 €
🥈 2. mjesto – 700 €
🥉 3. mjesto – 300 €
Kotizacija za sudjelovanje iznosi 100 € za seniore i 80 € za veterane.

Izjave organizatora: “Ove godine idemo još jače!”

Filip Sentić: “Garantiramo odličnu atmosferu”

Jedan od organizatora, Filip Sentić, pozvao je sve klubove da se i ove godine odazovu turniru:

“Pozivam sve ekipe da se prijave i budu dio ovog posebnog događaja. Ove godine garantiramo još bolju atmosferu, više utakmica i bogatiji nagradni fond. Bit će to pravi sportski praznik.”

Tomislav Zelić Tuma: “Turnir je više od igre”

Tomislav Zelić Tuma istaknuo je važnost memorijala:

“Ovaj turnir nije samo natjecanje, već i sjećanje na prijatelja i sportaša koji je ostavio trag u našim životima. Svake godine sve više ljudi prepoznaje vrijednost ovog događaja i to nas motivira da budemo još bolji.”

Zahvala sponzorima i poziv publici

Organizatori su posebno zahvalili sponzorima koji su omogućili održavanje turnira i osigurali bogat nagradni fond. Bez njihove podrške, kako ističu, ovakav događaj ne bi bio moguć.

Također, upućen je poziv svim građanima da dođu na Stanove i podrže ekipe u natjecanju, ali i da budu dio zajedničkog sjećanja na Edija.

“Vidimo se svi na stanarskoj Areni! ⚽🥅 Neka prijave počnu! 📢📞☎️📱”

Kako se prijaviti?

Prijave su otvorene putem službenih kanala organizatora, a prijaviti se možete do 25.07.2025. na 097/675-2410 (Filip). Organizatori pozivaju sve zainteresirane da se prijave na vrijeme jer se očekuje velik broj sudionika

No votes yet.
Please wait...
Nastavi čitati
Kliknite za komentar

Ostavite komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)

Sport

JUNIORSKO PH / Članovi Dizačkog kluba Zadar osvojili 9 zlatnih medalja!

Objavljeno

-

By

U subotu 13. lipnja Dizački klub Zadar bio je domaćin Juniorskog Prvenstva Hrvatske u Olimpijskom dizanju utega.

Klub je predstavilo troje članova uz maksimalni učinak od 9 osvojenih zlatnih medalja!

Joso Šikić osvojio je 3 zlata u kategoriji do 60kg; 

Ria Longin osvojila je 3 zlata u kategoriji do 58kg; 

a Gino Longin osvojio je 3 zlata u kategoriji do 65kg. 

Sljedeći nastup ima Gino Longin koji u 8. mjesecu nastupa na kadetskom prvenstvu Europe.

Nastavi čitati

Sport

PKOI JADERA / Gregov briljirao u Zagrebu s četiri druga mjesta u klasi S7 

Objavljeno

-

By

U Zagrebu je, od 13/14. 06.2026. godine, održano Zagreb Para Swimming Open 2026. – 7. otvoreno ekipno prvenstvo Hrvatske. Ovo prestižno natjecanje okupilo je 116 natjecatelja iz 19 klubova, a sudjelovali su sportaši iz ukupno četiri države: Hrvatske, Slovenije, Bosne i Hercegovine te Crne Gore.

U iznimno jakoj međunarodnoj konkurenciji, pod stručnim vodstvom trenera Ante Džaje, boje PKOI Jadera branio je Josip Gregov (klasa S7). Josip je pokazao izvrsnu formu i borbenost, osvojivši četiri druga mjesta u svojoj klasi:

  • 50m slobodno (41.94) – 2. mjesto
  • 100m slobodno (1:27.28) – 2. mjesto
  • 400m slobodno (6:43.71) – 2. mjesto
  • 100m leđno (1:48.20) – 2. mjesto

Nažalost, zbog bolesti na natjecanju nije mogao nastupiti plivač Mihovil Ninčević, te mu iz Kluba žele brz i uspješan oporavak.

Nastavi čitati

Sport

AK ALOJZIJE STEPINAC / Šestogodišnji Mak Tanasijević prvak Dalmacije!

Objavljeno

-

By

Mak Tanasijević (2020. g.), član AK Alojzije Stepinac Zadar, na Prvenstvu Dalmacije za limače i limačice osvojio je prvo mjesto na 60 metara u kategoriji dječaka rođenih 2020. godine, te je postao prvak Dalmacije za svoje godište.

Ova lijepa sportska crtica posebno je zanimljiva obzirom na to da se radi o vrlo mladom natjecatelju. Sve čestitke, Mak!

Nastavi čitati
Oglasi
Oglasi
Oglasi
Oglasi

U trendu