Connect with us

magazin

FOTOGALERIJA Fešta za Badnjak počela već u rano jutro, oduševili mladi pjevači

Objavljeno

-

Badnjak je u Zadru i ove godine protekao u čarobnoj atmosferi pjesme i druženja na Trgu Petra Zoranića. Djeca su od ranog jutra čekala svog Djeda Božićnjaka, koji ih ni ove godine nije razočarao, budući da ih je nagradio veselim druženjem i slatkišima. U darivanju im se pridružio i Falky, maskota Falkensteinera koji je bio službeni partner Badnjeg jutra na Adventu u Zadru. Organizirajući koncert na sam Badnjak, Falkensteiner Michaeler Tourism Group je dala svoj doprinos obogaćivanju prigodnih sadržaja u blagdanskom vremenu.

Na adventskoj je pozornici nastupilo četvero pjevača afirmiranih u televizijskim emisijama The Voice i A strana – Vjeko Ključarić, Eni Jurišić, Daniel Jurišević i Sabrina Hebiri. Umjesto očekivana dva sata raspjevani pjevači odradili su tri sata nastupa, pa su uspjeli izvesti sve omiljene pjesme Dina Dvornika, Gibonnija, Raya Charlesa…

– Nismo vas očekivali ovoliko, s obzirom da je riječ o jutarnjem koncertu. Oduševljeni smo posjetom, bolje je čak nego na dočeku prošlogodišnje Nove godine, rekli su s pozornice.

U blagdanskoj atmosferi, „začinjenoj“ mirisom bakalara iz adventskih kućica, posjetitelji su uživali sve do 15 sati, kada su otišli u toplinu obiteljskog doma ili su se premjestili u druge objekte na Poluotoku. Zabava na Adventu u Zadru nije stala samo na jutarnjem programu, jer će zadarska klapa Niko na pozornicu stupiti u 21:30 sati te skupa s posjetiteljima dočekati Božić

No votes yet.
Please wait...
Nastavi čitati
Kliknite za komentar

Ostavite komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)

magazin

“MASLINE (SVE U SVOJE VRIME)” / Alenka Milano izvodi novu pjesmu Gorana Kovačevića. Poslušajte…

Objavljeno

-

By

“Masline (Sve u svoje vrime)” naslov je nove pjesme zadarskog glazbenika Gorana Kovačevića Gorna.

Pjesmu izvodi Alenka Milano, dok je prateći vokal Teo Brajčić.

Na gitari je Zlatko Brodarić, na mandolini Ivica Kinda, a na klavijaturama Kovačević, ujedno autor glazbe, stihova i aranžmana.

Audio i video produkcija: Dado Marušić, Studio Deva Split

U nastavku donosimo spot:

Nastavi čitati

magazin

FOTOGALERIJA / Leb i sol na Muraju

Objavljeno

-

By

Nastavi čitati

magazin

TREĆEPROSTOR NA KvartArt FESTIVALU / Izvedbena radionica: Klimatska f(r)ikcija & Boiler House metoda

Objavljeno

-

By

Kvartart, subota 20.6.,  19h, Centar za mlade Zadar

Udruga Trećeprostor poziva vas na intenzivnu i dinamičnu kazališno-performativnu radionicu u sklopu ovogodišnjeg KvartArt festivala! Ova radionica predstavlja javno lansiranje naše autorske Boiler House izvedbene metode i upoznavanje s međunarodnom platformom Climate Friction.

Kroz radionicu istražujemo pojam ekološke i društvene “frikcije” (trenja/otpora) – točke u kojoj se sudaraju naša svakodnevica i klimatska kriza.

Što vas očekuje?

Boiler House intenziv: Isprobajte našu autorsku izvedbenu metodu utemeljenu na fizičkom teatru, neverbalnom izražavanju i transformaciji prostora.

Kreativni aktivizam: Naučite kako osobne priče i ekološke motive pretočiti u snažan javni performans i “socijalnu skulpturu”.

Predstavljanje platforme: Upoznajte se s našom digitalnom platformom Climate Friction i saznajte kako možete pristupiti edukativnim materijalima (priručnici, videa s vježbama, korisni linkovi itd.) na platformi  te se povezati s mladim aktivistima i umjetnicima iz Italije, Portugala i Hrvatske.

Vidimo se na KvartArtu u Centru za mlade Zadar!

Nastavi čitati
Oglasi
Oglasi
Oglasi
Oglasi

U trendu