Sport
6. PO BROJU OSVOJENIH MEDALJA Kickboxing klub Palestra Benkovac na Memorijalnom kupu “JOSIP JOVIĆ” Slunj 2022.
Kickboxing klub Palestra Benkovac nastupio je na 10. memorijalnom kickboxing kupu “JOSIP JOVIĆ” Slunj 2022.
Na natjecanju su bila ukupno 202 natjecatelja i 254 prijave iz 32 kluba.
Benkovački Klub je završio na 6. mjestu po uspješnosti osvajanja medalja.
12 članova Kluba nastupilo je na turniru i postiglo sljedeće rezultate:
Marjan Bagavac 1.mj 🥇kick light i 1.mj 🥇Light contact
Frane Ljutić 1.mj 🥇Point fight
Marko Kutija 1.mj 🥇kick light, 2.mj 🥈kick light mlađi kadeti, 3 mj. 🥉Point fight
Karlo Vundać 3.mj 🥉light contact i 3.mj 🥉point fight
Josip Ćumurdžić 2.mj 🥈kick light i 3 mj 🥉point fight
Leo Nikolić 2.mj 🥈 kick light
Kristijan Nikolić 2.mj Point fight
Ivan Kruneš 2.mj 🥈 point fight
Lazar Vuletić 3.mj 🥉 kick light
Antonio Mamić 2.mj 🥈kick light
Ivano Striguljica 2.mj 🥈 kick light
Stefan Vrcelj 2.mj 🥈 point fight
Sport
JUNIORSKO PH / Članovi Dizačkog kluba Zadar osvojili 9 zlatnih medalja!
U subotu 13. lipnja Dizački klub Zadar bio je domaćin Juniorskog Prvenstva Hrvatske u Olimpijskom dizanju utega.
Klub je predstavilo troje članova uz maksimalni učinak od 9 osvojenih zlatnih medalja!
Joso Šikić osvojio je 3 zlata u kategoriji do 60kg;
Ria Longin osvojila je 3 zlata u kategoriji do 58kg;
a Gino Longin osvojio je 3 zlata u kategoriji do 65kg.
Sljedeći nastup ima Gino Longin koji u 8. mjesecu nastupa na kadetskom prvenstvu Europe.
Sport
PKOI JADERA / Gregov briljirao u Zagrebu s četiri druga mjesta u klasi S7
U Zagrebu je, od 13/14. 06.2026. godine, održano Zagreb Para Swimming Open 2026. – 7. otvoreno ekipno prvenstvo Hrvatske. Ovo prestižno natjecanje okupilo je 116 natjecatelja iz 19 klubova, a sudjelovali su sportaši iz ukupno četiri države: Hrvatske, Slovenije, Bosne i Hercegovine te Crne Gore.
U iznimno jakoj međunarodnoj konkurenciji, pod stručnim vodstvom trenera Ante Džaje, boje PKOI Jadera branio je Josip Gregov (klasa S7). Josip je pokazao izvrsnu formu i borbenost, osvojivši četiri druga mjesta u svojoj klasi:
- 50m slobodno (41.94) – 2. mjesto
- 100m slobodno (1:27.28) – 2. mjesto
- 400m slobodno (6:43.71) – 2. mjesto
- 100m leđno (1:48.20) – 2. mjesto
Nažalost, zbog bolesti na natjecanju nije mogao nastupiti plivač Mihovil Ninčević, te mu iz Kluba žele brz i uspješan oporavak.
Sport
AK ALOJZIJE STEPINAC / Šestogodišnji Mak Tanasijević prvak Dalmacije!
Mak Tanasijević (2020. g.), član AK Alojzije Stepinac Zadar, na Prvenstvu Dalmacije za limače i limačice osvojio je prvo mjesto na 60 metara u kategoriji dječaka rođenih 2020. godine, te je postao prvak Dalmacije za svoje godište.
Ova lijepa sportska crtica posebno je zanimljiva obzirom na to da se radi o vrlo mladom natjecatelju. Sve čestitke, Mak!
-
ZADAR / ŽUPANIJA4 dana prijeFOTOGALERIJA IZ MASLENICE / 3. Eko akcija čišćenja podmorja u čast Vinka Šimunića – Bubnja
-
ZADAR / ŽUPANIJA4 dana prije(NE)RADNI DANI / Evo gdje danas u spizu…
-
ZADAR / ŽUPANIJA4 dana prijeFOTO / S. Katarina Teskera izabrana za novu opaticu benediktinskog Samostana sv. Marije u Zadru
-
Hrvatska4 dana prijePROGNOZA / Meteoalarm podignut na narančasti, stiže nevrijeme sa sjevera, evo gdje će najprije udariti





