Connect with us

Sport

(FOTOGALERIJA) PK JADERA: 22 medalje sa Županijskog prvenstva Ljeto 2022.

Objavljeno

-

02.08.2022. na bazenu Kolovare u organizaciji PK Zadar održano je Županijsko prvenstvo u plivanju. Na natjecanju su nastupili klubovi PK Dupin, PK Jadera i PK Zadar. Boje PK Jadera je branilo 17 članova koji su doplivali do 22 medalje (8xzlato, 6xsrebro 8xbronca).

Natjecatelji su bili podjeljeni u 7 kategorija: A – 2007. i stariji, B – 2008/2009, C -2010/2011, D -2012, E- 2013, F -2014 te G – 2015. i mlađi. Na programu su bile 50m discipline slobodno, leđno, prsno i delfin dok su najmlađi natjecatelji G kategorije plivali 50m noge slobodno.

Po dvije zlatne medalje osvojila je Leona Rakvin, dok su do jedne zlatne medalje doplivali: Kristian Bušić, Ivan Alduk, Josip Alduk i Toni Mršić. Jednu zlatnu i jednu srebrnu osvojili su Lukas Morović i Mate Molnar, dvije srebrne medalje osvojio je Tin Mršić, a do jedne srebrne i jedne brončane medalje doplivali su: Vito Vukoša i Šimun Zdrilić.

Dvije brončane medalje osvojili su: Luka Čulina i Adrian Pavić dok su po jednu brončanu osvojili Noa Miočić i Ella Nimac.

Pod vodstvom trenera Edgara Nimca na natjecanju su nastupili: Josip Alduk, Ivan Alduk, Dora Babić, Kristian Bušić, Gabriel Bušić, Luka Čulina, Noa Miočić, Mate Molnar, Lukas Morović, Tin Mršić, Toni Mršić, Ella Nimac, Adrian Pavić, Natalia Rakvin, Leona Rakvin, Vito Vukoša, Šimun Zdrilić.

 
Nastavi čitati
Kliknite za komentar

Ostavite komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)

Sport

SPORTSKI VIKEND / Na Višnjiku vaterpolo i nogomet. Provjerite radno vrijeme bazena!

Objavljeno

-

By

FOTO: Nenad Opačić

Subota, 13. prosinca

VATERPOLO: Polufinalni turnir PH za kadete, susreti su na rasporedu od 09:00 sati i od 17:00 sati u popodnevnom dijelu turnira.

NOGOMET: Papaline NK Zadarnova 2 – NK Abeceda 2 09:30h.

Nedjelja, 14. prosinca

VATERPOLO: Utakmice za plasman PH za kadete su na rasporedu od 09:30 sati.

NOGOMET: Papaline NK Zadarnova 2 – HNK Zadar 09:00h.

NAPOMENA: Zbog održavanja vaterpolo turnira veliki i mali bazen neće biti dostupni građanstvu: u subotu veliki bazen od 8:45 do 14:00 i od 16:00 do 22:00, mali bazen zauzet od 8:15 do 14:00 i od 16:00 do 22:00 i u nedjelju veliki bazen od 8:45 do 14:00 i mali bazen od 10:00 do 14:00 sati.

 
Nastavi čitati

Sport

FOTOGALERIJA / Prvaci Hrvatske iz “RK Zadar 2013” na prijemu kod gradonačelnika Erlića

Objavljeno

-

By

Rukometaši Zadra 2013 do15 godina, u Zadar su ovoga ljeta donijeli zlatnu medalju sa Završnice prvenstva Hrvatske

Mladi zadarski rukometaši ispisali su ove godine novu lijepu stranicu zadarskog sporta, a tim povodom primio ih gradonačelnik Šime Erlić. 

– Sportaši su najveći promotori našega grada i našega identiteta i svega onoga što nas čini Zadranima. Nastavite i dalje ime našega Zadra promovirati kroz sportske i vlastite uspjehe, a mi ćemo vam to vratiti, kazao je mladim rukometašima gradonačelnik Erlić. 

U ime Kluba i momčadi zahvalio se predsjednik RK Zadar 2013 Frane Kardum. 

– Ovaj prijem dokaz je da cijenite naš rad i hvala vam na tome. Ovi dečki primjer su kako bavljenje sportom, kao i sportski uspjesi, otvaraju mnoga vrata, rekao je Kardum. 

 
Nastavi čitati

Sport

ADVENT U SELU / 28. prosinca u Pakoštanima Božićna dječja MTB utrka

Objavljeno

-

By

U sklopu Adventa u selu, 28.12.2025 održati će se Božićna dječja  MTB utrku u organizaciji BBK Pakoštane. Sportski događaj namijenjen djeci i mladima gdje se očekuje veliki odaziv mladih sudionika, njihovih obitelji i sportskih entuzijasta.

Prijave će biti otvorene na dan utrke od 13:00 sati, dok će prva utrka započeti u 14:00 sati. Sudjelovati mogu djeca do 15 godina, a organizatori posebno naglašavaju kako je kaciga obavezna za sve natjecatelje – sigurnost je na prvom mjestu.

Kategorije:
U7M – dječaci do 7 godina 
U7Ž – djevojčice do 7 godina 
U9M – dječaci od 8 i 9 godina
U9Ž – djevojčice od 8 i 9 godina 
U11M – dječaci od 10 i 11 godina

U11Ž – djevojčice od 10 i 11 godina 
U13M – dječaci od 12 i 13 godina 
U13Ž – djevojčice od 12 i 13 godina
U15M – dječaci od 14 i 15 godina 
U15Ž – djevojčice od 14 i 15 godina

Svim sudionicima bit će dodijeljene medalje za sudjelovanje, dok će najuspješniji natjecatelji u svakoj kategoriji biti nagrađeni medaljama za prvo plasirane. Cilj nije samo natjecanje, već poticanje djece na aktivan život, druženje i stjecanje sportskih navika.

BBK Pakoštane – Temelj razvoja mladih biciklista

Poseban naglasak ove godine stavlja se na izuzetno vrijedan rad BBK Pakoštane, kluba koji posljednjih godina predano gradi mlade generacije biciklista. Kroz svoju MTB dječju školu biciklizma, klub sustavno educira djecu, pruža im kvalitetne treninge, usmjerava ih u sigurnu vožnju terenom i razvija njihovu ljubav prema sportu. Upravo zahvaljujući njihovom kontinuiranom radu, Pakoštane se sve više pozicioniraju kao snažna točka dječjeg MTB sporta u regiji.

Organizatori pozivaju sve roditelje, građane, sportske zaljubljenike i posjetitelje Adventa da podrže ovaj događaj koji promiče zdrav život, zajedništvo i pozitivan natjecateljski duh.

Božićna  dječja MTB utrka nije samo sportski događaj – ona je dokaz koliko zajednica može postići kada se udruže trud, znanje i entuzijazam.

Vidimo se 28. prosinca u Pakoštanima – gdje mladi voze, a zajednica raste.

Više informacija o utrci možete pronaći na društvenim mrežama BBK Pakoštane.

 
Nastavi čitati
Oglasi
Oglasi
Oglasi
Oglasi
Oglasi
Oglasi

U trendu