Connect with us

magazin

FOTOGALERIJA Senidah & Rasta bacili Zrće u delirij, 100% Gang još samo večeras

Objavljeno

-

Druga večer 100% Gang festivala pokazala je svu moć izvođača koji na YouTube broje preko 5.5 milijardi pregleda.

Senidah, Rasta, Alen Sakić, Klinac, Kali, Zoi, Brzo Trči Ljanmi,  Zera, Rimski, Corona i Banfica – izvođači koji su kompletno Zrće bacili u delirij.

Slovenska kantautorica Senidah, koja na YouTube-u broji oko 307 milijuna pregledaizazvala je pravu euforiju kad je stupila na veliki Open Air stage na Zrću. Otvorila je nastup s najpoznatijom ovogodišnjom pjesmom „Behute“ koja je u samo pet mjeseci skupila 27 milijuna pregleda. Oduševila je sve prisutne ne samo s izvedbom pjesama čije je riječi publika znala od početka do kraja, već i s odjevnom kombinacijom.

Corona i Rimski otvorili su svoj nastup sa svojom najpopularnijom pjesmom „Izvini mama“ koja na YouTube-u broji preko 38 milijuna pregleda, a pjesmu „Pop ikona“ koja je izašla prije samo dva tjedna i već broji preko 2 milijuna pregleda, publika je pjevala s njima u glas.

Oduševljenje je u 4 ujutro izazvao i najpoznatiji srpski reper, pjevač, producent i osnivač izdavačke kuće ‘Balkaton Gang’ – Rasta. Njegova najpregledavanija pjesma na YouTube-u je „Adio Amore“ koja broji oko 57 milijuna pregleda.

Večeras, 24. srpnja, zadnja je večer dugoočekivanog festivala i nastupaju: Cvija, Kukus, Grše, Gazda Paja, Fox i Connect.

Osim najslušanijih izvođača regije, na Zrće stiže i 15 talentiranih finalista IDJ Showa koji će dodatno pojačati atmosferu 100% Gang festivala, na čelu s Amnom, pobjednicom ovog najgledanijeg pjevačkog showa čiji prvi singl broji već sad preko 7 milijuna pregleda.

Dostupne su jednodnevne ulaznice, a birati možete između Regular floora, Fan pita, VIP Skya i VIP parter ulaznica.

Ulaznice se mogu kupiti na stranicama Eventima ili na službenim stranicama festivala.

No votes yet.
Please wait...
Nastavi čitati
Kliknite za komentar

Ostavite komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)

magazin

“MASLINE (SVE U SVOJE VRIME)” / Alenka Milano izvodi novu pjesmu Gorana Kovačevića. Poslušajte…

Objavljeno

-

By

“Masline (Sve u svoje vrime)” naslov je nove pjesme zadarskog glazbenika Gorana Kovačevića Gorna.

Pjesmu izvodi Alenka Milano, dok je prateći vokal Teo Brajčić.

Na gitari je Zlatko Brodarić, na mandolini Ivica Kinda, a na klavijaturama Kovačević, ujedno autor glazbe, stihova i aranžmana.

Audio i video produkcija: Dado Marušić, Studio Deva Split

U nastavku donosimo spot:

Nastavi čitati

magazin

FOTOGALERIJA / Leb i sol na Muraju

Objavljeno

-

By

Nastavi čitati

magazin

TREĆEPROSTOR NA KvartArt FESTIVALU / Izvedbena radionica: Klimatska f(r)ikcija & Boiler House metoda

Objavljeno

-

By

Kvartart, subota 20.6.,  19h, Centar za mlade Zadar

Udruga Trećeprostor poziva vas na intenzivnu i dinamičnu kazališno-performativnu radionicu u sklopu ovogodišnjeg KvartArt festivala! Ova radionica predstavlja javno lansiranje naše autorske Boiler House izvedbene metode i upoznavanje s međunarodnom platformom Climate Friction.

Kroz radionicu istražujemo pojam ekološke i društvene “frikcije” (trenja/otpora) – točke u kojoj se sudaraju naša svakodnevica i klimatska kriza.

Što vas očekuje?

Boiler House intenziv: Isprobajte našu autorsku izvedbenu metodu utemeljenu na fizičkom teatru, neverbalnom izražavanju i transformaciji prostora.

Kreativni aktivizam: Naučite kako osobne priče i ekološke motive pretočiti u snažan javni performans i “socijalnu skulpturu”.

Predstavljanje platforme: Upoznajte se s našom digitalnom platformom Climate Friction i saznajte kako možete pristupiti edukativnim materijalima (priručnici, videa s vježbama, korisni linkovi itd.) na platformi  te se povezati s mladim aktivistima i umjetnicima iz Italije, Portugala i Hrvatske.

Vidimo se na KvartArtu u Centru za mlade Zadar!

Nastavi čitati
Oglasi
Oglasi
Oglasi
Oglasi

U trendu