ZADAR NADOMAK ISPADANJA IZ ABA LIGE Mornar slavio u Krešinom domu

Objavljeno: 01.2.2020. u 07:56
Autor: , e-mail: desk@znet.hr

Košarkaši Zadra u susretu 18. kola regionalne ABA lige u dvorani Krešimira Ćosića izgubili su od Mornara rezultatom 83:89, donosi Radio Zadar.

Bryon Allen kod Zadra postigao je najviše 25 koševa. Četiri kola ostala su do kraja natjecanja, Zadar je i dalje na začelju s 4 pobjede i čak 14 poraza.

Košarkaši Zadra u susretu 18. kola regionalne ABA lige u dvorani Krešimira Ćosića izgubili su od Mornara rezultatom 83:89.

Igrala se šesta minuta rezultat je bio izjednačen 15:15 dok je nakon prve četvrtine bilo 20:25 za goste.

Još učinkovitiji bili su igrači Mornara u drugoj dionici. Vodili su u osamnaestoj minuti nakon dvije uzastopne trice Markote 28:44. Na poluvremenu je rezultat glasio 36:47 za sastav iz Bara.

Smanjio je Zadar na 47:53 sredinom trećeg djela. Uoči zadnjih deset minuta Mornar je imao prednost 61:68.

Minuta je ostala do kraja na semaforu je bilo 78:83 za momčad iz Crne Gore. Uspjeli su prednost sačuvati te su odnijeli puni plijen iz Zadra.

VN:F [1.9.22_1171]