Zadar kod Krke izgubio dobivenu utakmicu

Autor: , e-mail: desk@znet.hr

Najnovije

Posljednji komentari

Marketing

Košarkaši Zadra poraženi su u Novom Mestu rezultatom 76:74 u susretu 13. kola regionalne ABA lige, donosi Radio Zadar.

Najbolji pojedinci bili su Allen s 21, te Keller i Vuković sa 12 postignutih koševa. Iduću utakmicu Zadar kod kuće dočekuje Megu Bemax.

Dva puta u prvoj četvrtini su Zadrani imali 5 koševa razlike (13:8,17:12), da bi na kraju prvih 10 minuta rezultat bio izjednačen na 18:18.

Tijekom cijele druge dionice domaćini su držali prednost koja se nije odvajala preko 5 razlike. Rezultat na poluvremenu bio je 37:35 na strani Krke.

U drugi dio utakmice bolje ulazi Zadar sa serijom 7:0 za 42:37.

Na ulasku u zadnju četvrtinu vodstvo ekipe Danijela Jusupa 60:57. Najveće vodstvo utakmice od +7 imali su Zadrani nekoliko minuta prije kraja no nisu uspjeli izdržati, te su velika dva boda ostala u Sloveniji.

VN:F [1.9.22_1171]