Zadar i dalje bez pobjede u ABA ligi. U Krešinom domu porazila ga Cibona

Autor: , e-mail: desk@znet.hr

Najnovije

Posljednji komentari

Marketing

Četvrto kolo regionalne ABA lige donijelo je prvu pobjedu u sezoni košarkaša Cibone. Rezultatom 78:82 u Krešinom domu bili su bolji od Zadra, piše Radio Zadar.

Bryon Allen s 32 koša bio je najučinkovitiji kod Zadra dok je kod Cibone 22 ubacio Gibson.

Šest minuta igre proteklo je Cibona je vodila 10:16. Pogodio je Allen za prvo vodstvo Zadra na isteku prve dionice 22:20.

Na polovici druge četvrtine gosti su vodili 33:34. Igrala se osamnaesta minuta Zadar je imao prednost 42:36. Na poluvremenu je domaćin vodio 42:38.

Košem Allena Zadar je u 36. minuti stigao do prednosti 53:46 dok je uoči zadnje dionice momčad Danijela Jusupa imala vodstvo 59:55.

Imao je Zadar 65:57 i nekoliko napada za otići na dvocifrenu prednost. Nisu to uspjeli, Cibona se vratila te je četiri minute prije kraja bilo 66:66.

Cibona je bila bolja u ključnim trenucima te je odnijela pobjedu iz Zadra ranije spomenutim rezultatom.

U sljedećem kolu Zadar gostuje kod Igokee dok Cibona dočekuje Zvezdu.

VN:F [1.9.22_1171]