Autor: , e-mail: desk@znet.hr

Najnovije

Posljednji komentari

Marketing

Košarkaši Zadra pobijedili su u susretu 4. kola HT Premijer lige u dvorani Krešimira Ćosića Dubravu rezultatom 121:82, donosi Radio Zadar.

Karlo Uljarević s 20 koševa bio je najučinkovitiji u redovima Zadra.Svakako vrijedi istaknuti prve seniorske službene minute dva zadarska mlada igrača Duje Brale i Marija Fantine.

Dubrava je bolje otvorila utakmicu te je u trećoj minuti vodila 6:11 a nešto kasnije i 14:22. Nakon prve četvrtine gosti su imali prednost 24:27.

Zadar je u četrnaestoj minuti poveo 36:32. Četiri trice u nizu povezao je Uljarević za 50:36 domaćina tri minute prije isteka prvog djela. Na poluvremenu je rezultat glasio Zadar 63, Dubrava 46.

Povećao je Zadar vodstvo na 91:65 uoči zadnje dionice. Ništa značajnije nije se dogodilo u tom periodu, sastav s Višnjika mirno je priveo susret kraju u svoju korist.

Karlo Uljarević s 20 koševa bio je najučinkovitiji u redovima Zadra.

Svakako vrijedi istaknuti prve seniorske službene minute dva zadarska mlada igrača Duje Brale i Marija Fantine. Brala je postigao 5 koševa a Fantina 4.

Umjesto Nazora s kojim je sporazumno raskinut ugovor momčad je s klupe vodio Franko Sterle.

Petak donosi novi izazov za Zadrane, u susretu ABA lige u Krešinom domu ugostit će zagrebačku Cibonu dok ih dan kasnije u nastavku državnog prvenstva očekuje gostovanje kod Splita.

VN:F [1.9.22_1171]