MEGA JE BILA PREJAKA Treći uzastopni poraz Zadra u ABA ligi

Autor: , e-mail: desk@znet.hr

Najnovije

Posljednji komentari

Marketing

Treće kolo regionalne ABA lige donijelo je treći poraz košarkaša Zadra. Nakon Budućnosti i Krke sada ih je u Beogradu rezultatom 98:74 porazila Mega Bemax. U sljedećem kolu u Krešinom domu snage će odmjeriti s Cibonom, koja je kao i oni još uvijek bez pobjede u ovom natjecanju, donosi Radio Zadar.

Igrala se treća minuta domaćin je vodio 9:0. Na polovici prve dionice bilo je 15:10 za Megu a nešto kasnije i 24:13. Na kratak predah otišlo se rezultatom 30:22 za sastav iz Beograda.

Serijom 7:0 na otvaranju druge četvrtine Zadar je stigao do zaostatka od svega pola koša 30:29 dok je tricom Vukovića u dvadeset i četvrtoj minuti izjednačio na 34:34. Na poluvremenu je bilo 43:40 za Megu.

Pogodio je Allen na otvaranju drugog djela za prvo vodstvo Zadra 43:44. Stao je Zadar, Mega se konsolidirala i vrlo brzo povela 61:49. Na ulasku u zadnji period domaćin je vodio 71:59.

Stigao je Zadar u jednom trenutku na -9, Mega se tada trgnula i u preostalom periodu demolirala goste s Višnjika te je u konačnici slavila s uvjerljivih +24 razlike.

Bryon Allen s 24 koša bio je najučinkovitiji kod Zadra koji se s tri poraza nalazi pri samom dnu tablice.

VN:F [1.9.22_1171]