FOTO 16. plivački maraton Biograd 2019.

Objavljeno: 12.8.2019. u 16:28
Autor: , e-mail: desk@znet.hr

Jučer u nedjelju 11. kolovoza, u organizaciji Plivačkog kluba Dupin iz Biograda na Moru, završen je 16. plivački maraton Biograd 2019. u dužini od 3500 m, a nešto ranije i 10. memorijalna utrka Dino Eškinja koja se plivala u dužini od 1000 metara.

Vrijeme i uvjeti za plivanje su bili izvrsni.

Na obje utrke nastupio je veliki broj plivača i rekreativaca, po 93 na svakoj, odnosno na obje utrke je ukupno nastupilo 186 natjecatelja.

Pehari i odličja za najuspješnije sudionike na obje utrke su podijeljeni velikom broju natjecatelja po kategorijama, a izdvojit ćemo samo neke.

Na maratonskoj utrci 3500 m ukupni pobjednici u muškoj konkurenciji su bili:

ĐURIĆ FILIP, PK DUBRAVA, :44:22

MATIĆ PETAR, POŠK: 44:32

GLUHAK TIN, PK DUBRAVA, :44:35

Kod žena ukupne pobjednice na 3500 metara su bile:

BULIČIĆ ANTONIA, KDP SPLIT, :46:07

ARALICA LUCIJA 1997 HAKDP MLADOST, :46:42

SVEDROVIĆ TARA 2006 HAPK MLADOST, :47:56

Na memorijalnoj utrci Dino Eškinja ukupni pobjednici u muškoj konkurenciji su bili:

VUKIČEVIĆ ROBERT, PK ŠIBENIK :10:21

PERČINIĆ KARLO, HAPK MLADOST :10:25

GRGIĆ DUJE, PK JADERA :10:43,

a kod plivačica na 1000 m pobjednice su bile:

ČIGIR MELISSA, HAPK MLADOST :11:15

MARTIĆ IVA, HAPK MLADOST :11:26

RAIĆ MARIJA, HAPK MLADOST :11:31

Svakako valja još spomenuti i najstarijeg i najmlađeg sudionika maratona, a to su:

Ivica Čulina, PK Jadera, rođen 1950. te Luka Radas, PK Dupin, rođen 2008. godine

Organizator Plivački klub Dupin je također nagradio i najbrže domaće plivače na 3500 m a to su

SEKHAR DANIELA, PK Dupin kod plivačica te

MRVICA KARMELO VK Biograd kod plivača

Izdvojit ćemo još pobjednike po starosnim kategorijama utrke na 3500 metara, kategorija 12 i mlađi Ž:

MILJANIĆ MAŠA, HAKDP MLADOST

BRKIČIĆ LUCIJA, PK MEDVEŠČAK

HERCEG RITA, KDP DONAT

kategorija 12 i mlađi M:

KUKOČ MARIN KREŠIMIR KDP SPLIT

KUKOČ IVAN BRANIMIR KDP SPLIT

JANČIĆ JURAJ, ZPK

kategorija 13 do 15 Ž:

SVEDROVIĆ TARA, HAPK MLADOST

ŠOŠTARIĆ EVA, DONAU WIEN

KUMAN MARIJA, PK JADERA

kategorija 13 do 15 M:

REBIĆ TIN, HAPK MLADOST

FILKOVIĆ MATTEO

ČERBA PAOLO, PK DUBRAVA

kategorija 16 do 19 Ž

BULIČIĆ ANTONIA ,KDP SPLIT

KALINIĆ LORA, HAPK MLADOST

ČERBA NIKA, RK GERONIMO

kategorija 16 do 19 M

ĐURIĆ FILIP, PK DUBRAVA

GLUHAK TIN , PK DUBRAVA

ARALICA JAKOV, HAKDP MLADOST

kategorija 20 do 29 Ž

ARALICA LUCIJA , HAKDP MLADOST

ŠIMIČEVIĆ ANTONELA, KDP DONAT

kategorija 20 do 29 M

ČOPAC ROKO

SORIĆ MATIJA, KDP DONAT ZADAR

PETKOVIĆ TOMISLAV, PLK NABILDANI MOZAK

kategorija 30 do 39 Ž

1.ŠIMIĆEV MUŠIĆ JOSIPA, KDP DONAT

kategorija 30 do 39 M

MATIĆ PETAR, POŠK

VLATKOVIĆ NIKO, KDP DONAT

PRIŽMIĆ SAŠA, KDP DONAT

kategorija 40 do 49 Ž

SVEDROVIĆ TEA, HAPK MLADOST

ŠKEVIN DALIBORKA, TK SWIBIR

IVANOVIĆ DANIJELA, PK DUPIN

kategorija 40 do 49 M

MILJANIĆ MIRO, HAKDP MLADOST

ADŽIĆ DRAŽEN, KDP DONAT

ŠOŠTARIĆ IVAN, DONAU WIEN

kategorija 50 do 59 Ž

KOLEGA ZRINKA, KDP DONAT

kategorija 50 do 59 M

VALLON PIERO, KDP SPLIT

ŠKEVIN DARKO, TK SWIBIR

TROSKOT SVEN, KDP ZADAR

kategorija 60 i stariji M

MERDŽO STJEPKO

HANŽEK ZDRAVKO, PK POSEJDON

BOROVEC KRUNOSLAV TK MARATHON 95 – VARAŽDIN

Pobjednici po kategorijama za domaće plivače na 3500 m

12 i mlađi Ž

GULAN KARLA 2007 PK DUPIN 1:19:10

BAČKOV ĐANA 2008 PK DUPIN 1:30:07

12 i mlađi M

RADAS LUKA 2008 PK DUPIN 1:15:03

MOROŽIN ŠIMUN 2007 PK DUPIN 1:19:04

JELIĆ ANTE 2007 PK DUPIN 1:21:27

13 – 15 Ž

SEKHAR DANIELA 2004 PK DUPIN 1:04:17

VASILJ DIJANA 2006 PK DUPIN 1:08:46

PETRIĆ ANA-AMELIJA 2006 PK DUPIN 1:19:13

13-15 M

SEKHAR KRIS BORNA 2006 PK DUPIN 1:18:04

JANKOVIĆ IVAN 2005 PK DUPIN 1:21:39

16 – 19 Ž

PANDŽA DORIJA 2003 PK DUPIN 1:07:47

16-19 M

MRVICA KARMELO 2003 VK BIOGRAD 1:04:44

30 – I STARIJI Ž

IVANOVIĆ DANIJELA 1976 PK DUPIN 1:17:08

Pobjednici po kategorijama memorijalne utrke Dino Eškinja 1000 M

8 i mlađi Ž

REBIĆ MARIJA

8 i mlađi M

ČUTURA TOMA, MORNAR

9 – 10 Ž

FABIJANAC ZORA, ZPK

IVŠAC LEONARDA, PK MEDVEŠČAK

VRKIĆ ANI, PK DUPIN

9-10 M

IVANOVIĆ KARLO, ZPK

MLADOST MILJANIĆ VANJA, HAPK

OLIVARI ROKO, PK MEDVEŠČAK

11 – 12 Ž

ŠTARK ANJA, PK NOVI ZAGREB

VRDOLJAK ANGELA, P.K.POŠK SPLIT

IVANOVIĆ HELENA, ZPK

11-12 M

REBIĆ LUKA ,HAPK MLADOST

PETEK NINO ,PK DUPIN

PERIŠIĆ LEON, PK DUPIN

13 – 14 Ž

SMUĐA NIKA, MORNAR

MLADOST STARČEVIĆ MAGDALENA, HAPK

VRDOLJAK LAURA , P.K.POŠK SPLIT

13-14 M

BRKLJAČIĆ GRGA, HAPK MLADOST

KRPINA ROKO, PK MEDVEŠČAK

JOSIPOVIĆ BRUNO, PK DUBRAVA

15 – 16 Ž

MARTIĆ IVA, HAPK MLADOST

DEKANIĆ NERA, HAPK MLADOST

ČERBA NIKA, RK GERONIMO

15-16 M

PERČINIĆ KARLO, HAPK MLADOST

ĐURIĆ JAKOV, PK DUBRAVA

KRNJAK NIKOLA, GERONIMO

17 – 19 Ž

ČIGIR MELISSA,HAPK MLADOST

RAIĆ MARIJA, HAPK MLADOST

AFFOLTER LETIZIA, PK DUPIN

17-19 M

VUKIČEVIĆ ROBERT,PK ŠIBENIK

GRGIĆ DUJE,PK JADERA

20 – 29 M

KARLO PK, DUPIN KALINIĆ

JELIČIĆ KARLO, PK DUPIN

30 – 39 Ž

MILAČIĆ ANDRIJANA

MARIĆ IVANA, PK ZEC

BARANI VALENTINA, PK DUPIN

40 – I STARIJI Ž

DOZET ŠTARK ANA, PK POSEJDON 6

REBIĆ KRISTINA, PK POSEJDON

MILJANIĆ HANA

40 – STARIJI M

MEDIĆ ALAN

BIOČIĆ BERISLAV, PK MRAČAJ 1978 13:42

TURNIŠKI ZDENKO

 

 

VN:F [1.9.22_1171]
Ocijenite članak!
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Komentirajte ovaj članak

mojtv.hr - kompletan tv program