VIŠNJIK Očekivana pobjeda Hrvatske u utakmici sa Srbijom!

Objavljeno: 15.4.2019. u 08:02
Autor: , e-mail: desk@znet.hr

U prepunoj Dvorani Krešimira Ćosića na Višnjiku, u sjajnom ozračju i uz poticajno navijanje Hrvatska je očekivano pobijedila Srbiju 27:23 (17:11) u 4. kolu kvalifikacija za rukometni EURO 2020, piše Visnjik.hr.

Poslije četiri kola Hrvatska ima sedam bodova, prva je i već je sad sigurna da će se plasirati na EP sljedeće godine.

Utakmica je prošla u dominaciji hrvatske reprezentacije. U prvom je poluvremenu do izražaja došla kvaliteta koju Hrvatska ima u odnosu na Srbiju pa je u tih 30 minuta napad zabio čak 17 golova. Nešto ležernija igra u obrani omogućila je Srbiji da dođe do 11 golova, ali već je u tom trenutku bilo posve jasno da nikakvog iznenađenje neće biti.

I nije ga bilo! Drugo je poluvrijeme Hrvatska odradila rutinski, doduše s puno manje postignutih golova nego u prvom poluvremenu, ali opet dovoljno za pobjedu i ostvarenje primarnoga cilja – dva boda.

Kvalifikacije u skupini 2 bit će zaključene u lipnju. Hrvatskoj su preostale utakmice sa Švicarskom u gostima i s Belgijom kući.

VN:F [1.9.22_1171]