Velika pobjeda Zadra na gostovanju kod Mega Bemaxa

Autor: , e-mail: desk@znet.hr

Najnovije

Posljednji komentari

Marketing

Pobjeda košarkaša Zadra u susretu osamnaestog kola regionalne ABA lige. U Sremskoj Mitrovici su rezultatom 85:97 bili bolji od Mega Bemaxa. Kwame Vaughn s 23 košem bio je prvi strijelac Zadra, piše Radio Zadar. Šest pobjeda i dvanaest poraza učinak je Zadrana pet kola prije kraja natjecanja.

Zadar je dobro krenuo u susret te je košem Vaughna u šestoj minuti vodio 6:13 a na isteku prve dionice 19:20 bilo je za momčad s Višnjika.

I u drugoj dionici bilo je zanimljivo, Zadar je uoči početka drugog poluvremena vodio 45:50.

Do ogromnih +15 Zadar je stigao u dvadeset i petoj minuti. Bilo je tada 50:65 za igrače Ante Nazora koji su na ulasku u zadnji period vodili 65:75.

Pet minuta ostalo je do kraja Zadar je imao prednost 75:84. Sačuvali su vodstvo do kraja te su upisali dragocjenu pobjedu u borbi za očuvanjem statusa ABA ligaša.