Autor: , e-mail: desk@znet.hr

Najnovije

Posljednji komentari

Marketing

Trinaesto kolo HT Premijer lige donijelo je desetu pobjedu košarkaša Zadra. U dvorani Krešimira Ćosića rezultatom 90:66 bili su bolji od Zaboka. Do dva boda predvodio ih je Luka Žorić s 23 postignuta koša, piše Radio Zadar.

Izjednačenih prvih deset minuta gledali smo u prvoj dionici nakon kojih je domaćin bio u vodstvu 23:18.

Po prvi put u susretu u šesnaestoj minuti Zadar je imao dvocifrenu prednost (35:25). Tako je bilo i po isteku dvadesete minute, Zadar je imao 45, Zabok 35.

Nakon pola odigrane treće četvrtine momčad s Višnjika je vodila 59:40 čime je pitanje pobjednika ovog dvoboja bilo riješeno. Na ulasku u zadnji period Zadar je imao prednost 65:46.

Mirno su Zadrani priveli ogled kraju u svoju korist te su slavili ranije spomenutim rezultatom.

VN:F [1.9.22_1171]