Autor: , e-mail: desk@znet.hr

Najnovije

Posljednji komentari

Marketing

Trinaesto kolo regionalne ABA lige donijelo je gostovanje košarkaša Zadra kod Cedevite. Zagrepčani su nakon četrdeset minuta bili bolji i učinkovitiji i ubilježili dva nova boda. Rezultat je 83:72 za domaćine, piše Radio Zadar.

Domaćin je bolje otvorio susret, vodio 7:2. Stigli su Zadrani do izjednačenja 7:7. Uzvratila je Cedevita serijom 15:0 za prednost 22:7 u sedmoj minuti te vodstvo 28:16 nakon prve dionice.

Zadar je furiozno otvorio drugu četvrtinu s dvanaest uzastopnih koševa te stigao do izjednačenja 28:28.

Na poluvremenu je bilo 45:43 za igrače Slavena Rimca.

Tricama Vaughna i Magaritya te košem Littlea Zadar je na otvaranju trećeg dijela poveo 47:51.

Preostali dio bolje je odigrao domaći sastav te je na ulasku u zadnji period vodio 64:57.

Četiri minute ostale su do kraja Cedevita je imala prednost od 75:63.

Bez problema ostatak ogleda odigrali su Vitamini i upisali novu pobjedu. Do slavlja ih je predvodio Ivan Ramljak s 26 koševa dok je kod Zadra najviše 17 postigao Luka Božić.

Zadar u sljedećem kolu dočekuje momčad Olimpije.

VN:F [1.9.22_1171]